SOUTĚŽE

Vyhodnocení soutěže:
Děkujeme 219 třídičům nápojového kartonu, kteří poctivě třídí a vědí, že se nápojáč skládá ze 70% z kvalitního papíru! Ze všech, kteří odpověděli (na fb i na ig i na mailu) jsme vylosovali šťastnou mirkupsotkovou a Zdenku Vopaleckou, kterým posíláme EKO dárek (RETAP designové lahve + tašky na třídění!) A děkujeme všem, že nápojáče třídíte, a že správně třídíte - podle oranžové samolepky!

-------------------------------------------------------------------------


🎁SOUTĚŽTE s nápojáčem o lahve RETAP, a tašky na třídění - stačí správně odpovědět na otázku:
❓Z kolika % je nápojový karton tvořen papírem❓
z 25 %
z 50 %
ze 70 %

Nápojový karton je tvořen polyethylenem, hliníkem a velice kvalitním papírem. V žádném případě ho nevyhazujte do směsného odpadu, ale třiďte do nádob s oranžovou nálepkou. Vytříděný nápojový karton míří do papíren, kde se z něho recyklací ♻ získává opět nový papír (sešity, toaletní papír, kapesníčky...). Z nápojového kartonu lze také vyrábět ve specializovaných firmách stavební desky, přepravky, květináče... = třídit nápojáč má smysl!

A kdybyste potřebovali poradit - mrkněte na náš spot o třídění nápojáčů.

🎁 Ze všech správných odpovědí vylosujeme v středu 13. 10. 2021 dva výherce/výherkyně, na jejichž adresu pošleme skvělou designovou lahev RETAP a tašky na třídění.
Děkujeme, že třídíte 🔶👍🌍♻

ODPOVĚDI
Odpovídejte zde na facebookovém profilu
Nebo nám můžete napsat na mail - stačí - jen odpověď a kontaktní údaje pro případ výhry ;) /*Protože chceme, aby se informace o správném třídění nápojových kartonů dostaly k co nejvíce lidem, tak vás prosíme, abyste naše příspěvky sdíleli, 💬 komentovali, 👍 stali se fanoušky naší facebookové stránky atd., zkrátka rozšiřujme tyto důležité informace.💚🌍♻